جسد دختر و پسر عاشق که در رودخانه کارون خودکشی کردند از آب گرفته شد.
خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون
نویسنده:دیلی فیلم
در تاریخ: ۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۳
امتیاز دهید
(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

دختر و پسر عاشق اندیکایی در رودخانه کارون خودکشی کردند؛ برای دانلود کلیپ از آب گرفتن جسد جسد دختر و پسری که در رودخانه کارون خودکشی کردند با دیلی فیلم همراه باشید .

از روز گذشته [چهارشنبه] کلیپ از آب گیری جسد دختر و پسری که با پارچه به یکدیگر بسته شده بودند در فضای مجازی دست به دست شده است.

پیگیری ها نشان می دهد این اتفاق در شهرستان اندیکا رخ داده و این دختر و پسر عاشق در رودخانه کارون خودکشی کرده اند.

خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون

به گفته برخی افراد محلی این دختر و پسر همدیگر را دوست داشتند اما با مخالفت خانواده ها مواجه شده بودند.

آنها در نهایت تصمیم به خودکشی همزمان گرفته بودند و به این ترتیب خود را در رودخانه انداخته بودند.

در همین راستا به گفته نیروی یک نیروی امدادی، اعلام می شود روز دوشنبه دو جوان در رودخانه کارون شهرستان اندیکا غرق شده اند که افراد غرق شده شامل پسر ۲۲ ساله و دختر ۱۸‌ ساله هستند و این حادثه در محل ۷ کیلومتر پایین تر از پل گدارلندر اتفاق افتاده است.

به گفته این امدادگر، تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مردم محلی و دیگر عوامل امدادی فورا در محل حادثه حاضر و به جست و جو یافتن این دو جوان مفقود شده در آب مشغول می شوند که پس از یک روز از غرق شدگی، صبح روز سه شنبه ۳ تیر ۹۹ توسط غواصان محلی از آب بیرون کشیده شدند.

سرهنگ منصور نجفی نیا فرمانده انتظامی شهرستان اندیکا در این خصوص با تایید خبر خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون گفت:

اجساد دختر و پسری که روز دوشنبه در رودخانه کارون غرق شده بودند، بعد از  یک روز تلاش عوامل امدادی و غواصان محلی از آب گیری شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان اندیکا در این خصوص تاکید کرد:

علت این حادثه در دست بررسی و تحقیقات است.

از عموم شهروندان تقاضا داریم هرگونه خبر در خصوص حوادث و اتفاقات را تنها از مراجع معتبر دنبال کنند.

مردم نسبت به خبرهایی که از کانال های غیررسمی منتشر می شود، بی توجه باشند.

خودکشی دختر و پسری عاشق در رودخانه کارون

در بررسی‌های و تحقیقات محلی صورت گرفته در خصوص خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون مشخص شد که پسر و دختر جوانی که در روز دوشنبه (دوم تیرماه جاری) در رودخانه کارون اندیکا غرق شدند، نسبت فامیلی نزدیک داشتند (پسرخاله و دخترخاله).

نخستین بررسی ها در این حادثه نشان می‌دهد این پسر و دختر جوان قصد ازدواج با یکدیگر را داشته که با مخالف خانواده های خود روبرو شدند. از طرفی خواهر پسر جوان زن داداش دختر نیز است.

این دو جوان با بستن دست های یکدیگر به هم با شال دختر، خود را در رودخانه کارون انداخته و اقدام به خودکشی کردند و قبل از این اقدام پسر جوان با خانواده خود تماس گرفته و این موضوع را اطلاع داده بود.

دختر و پسر جوان پس از مخالفت خانواده های خود با ازدواجشان خسته شده و با این احتمال که موفق به ازدواج با یکدیگر نخواهند شد و برخی مشکلات دیگر، مرگ خود خواسته را انتخاب کردند.

از طرفی طبق گفته ها این پسر و دختر قبل از خودکشی طی نامه ایی وصیت می کنند که همدیگر را در یک قبر دفن کنند که طبق گفته ها قرار است دختر در اندیکا و پسر در بازفت چهار محال و بختیاری دفن شوند.

با این حال این اتفاق از سوی مسئولین رسمی مشکوک قلمداد شده و برای مشخص شدن ابعاد مرگ پسر و دختر جوان دستور تحقیقات بیشتر در این خصوص توسط دادستان شهرستان و دیگر مسوولین نظامی و انتظامی صادر شده و اجساد برای کالبد شکافی در اهواز هستند.

فیلم خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون

حجم ویدئو: 7 مگابایت